Kalendár

20. 11. 2021

Burčáková Rally

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sľňava Piešťany Triedy:
  • KJP
02. 10. 2021

COVID REGATA

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sľňava Piešťany Triedy:
  • KJP
25. 09. 2021

Zastavené vetry

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • FINN
  • 420
  • KJP
  • OPT
21. 08. 2021
-
22. 08. 2021

Sĺňavská riasa

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • FINN
  • 420
  • KJP
  • OPT
07. 08. 2021

Kajutová 6-hodinovka

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • FINN
  • 420
  • KJP
  • OPT
26. 07. 2021
-
30. 07. 2021

Letný jachtársky tábor

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: Yacht Academy a YC Sĺňava Piešťany
05. 07. 2021
-
06. 07. 2021

Orviský – Čulen memoriál

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • FINN
  • 420
  • KJP
  • OPT
12. 06. 2021

FUN Regata

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • FINN
  • 420
  • KJP
  • OPT
29. 05. 2021
-
30. 05. 2021

Balnea Cup

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • 420
  • OPT
22. 05. 2021

Májová regata

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • FINN
  • 420
  • KJP
  • OPT
01. 05. 2021
-
08. 05. 2021

Memoriál Vlada Psalmanna

Miesto: Murter, Chorvatsko Usporiadateľ: AAAYacht Triedy:
  • Bavaria 41
17. 04. 2021

(Zrušené pre COVID-19) First Wind Regata

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • KJP
17. 10. 2020

Zastavené vetry

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • KJP
Zrušené pre COVID-19
29. 08. 2020

Sĺňavská riasa

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • Q
  • KJP
08. 08. 2020

Kajutová 6 hodinovka

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • KJP
27. 07. 2020

Letný jachtársky tábor

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: Yacht Academy a YC Sĺňava Piešťany
11. 07. 2020

Orvisky / Čulen Memorial Cup

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • Q
  • KJP
13. 06. 2020

FUN Regata

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • Q
  • FINN
  • 420
  • RS500
  • LAS
  • L47
30. 05. 2020

Balnea Cup – pohár Q-II

Miesto: Sĺňava Usporiadateľ: YC Sĺňava Piešťany Triedy:
  • Q
  • FINN
  • 420
  • RS500
  • LAS
  • L47
09. 05. 2020

Memoriál Vlada Psalmana

Miesto: Murter, Chorvatsko Usporiadateľ: AAA Yacht Triedy:
  • Bavaria 41
Zrušené pre COVID-19

Partneri